درباره مهام کیش

درباره نوین فناوران مهام کیش

شرکت نوین فناوران مهام کیش در سال ۱۳۹۶ با هدف ایجاد رویکردی نو در خدمات ارزش افزوده اپراتورها تاسیس شد. . ماموریت شرکت نوین فناوران مهام کیش ارائه خدمات تجمیع کنندگی برای سرویس های خدمات ارزش افزوده می باشد. این شرکت به عنوان یکی از ارائه کنندگان خدمات ارزش افزوده مخابراتی در ایران محصولات متنوعی را به مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل معرفی م یکند و همچنین با پیاده سازی راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش افزوده، خدمات با کیفیتی را با توجه به نیاز مخاطبان شناسایی و عرضه می نماید.
با توجه به افزایش روز افزون کاربران تلفن همراه در تمامی مناطق کشور، خدمات ارایه شده بر این بسترها را به عنوان ابزاری موثر و کارآمد جهت اطلاع رسانی،آموزش و ارایه اطلاعات هدفمند برای مخاطبان خاص در سراسر کشور تبدیل کرده است. در حال حاضر این شرکت خدمات متنوع و گسترد های را در سراسر کشور بر روی تلفن همراه بصورت متنی، باند پهن، اپلیکیشن و …برای عموم مردم و سازمانهای مختلف ارایه می نماید.

ساختار اداری شرکت نوین فناوران مهام کیش :
شرکت نوین فناوران مهام کیش به عنوان یک شرکت سهامی خاص می باشد. ساختار سازمانی این شرکت دارای ۴ حوزه مدیریتی با عناوین: “توسعه و فناوری”،”ارتباطات و بازاریابی”، ”تولید و فروش محصولات”، و ”اداری و مالی” است. اداره این شرکت به شکل ستادی کوچک صورت می گیرد و در اغلب زمینه ها ”پروژه محور” است و عمده فعالیت ها به صورت پروژه ها برون سپاری شده و با مدیریت مدیران شرکت در حوزه تخصصی آن ها به سرانجام می رسد. ما تلاش می کنیم در جهت هر چه اقتصادی تر شدن فعالیت های فرهنگی و با رویکردی جدید و متناسب با جامعه امروز به صنعت سرگرمی و اوقات فراغت، گامی موثر در ترویج اندیشه های ناب اسلامی- ایرانی برداریم.

ارزش های شرکت نوین فناوران مهام کیش :
شرکت نوین فناوران مهام کیش با تکیه بر سرمایه های انسانی و تشویق کار تیمی به عنوان مهم ترین مزیت راهبردی و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری های نوین و حضور پویا و اثربخش در فضای کسب و کار، خلق ارزش برای عموم مخاطبان و ارائه محتوای ایده محور، خود را متعهد به شفافیت و پاسخگویی و انجام به موقع تعهدات قانونی و احترام به حقوق مادی و معنوی مشتریان خود م یداند.
خلق و ارائه مستمر سرویس های جدید و جذاب، ارتباط مستمر با مخاطبان و جلب رضایت آنها شیوه کار مهام  در ایجاد روابط بلند مدت است.

مشتریان ما

فهرست